Logo سامانه جامع گردشگری

کلبه جنگلی

کلبه جنگلی

نوار سبز رنگ قسمت شمالی نقشه ایران حاکی از انبوه جنگل های زیبا در حصار رشته کوه البرز و دریای ابی خزر است . شاید بتوان گفت اندک ایرانی وجود داشته باشد که تابه حال به این خطه سفر نکرده باشد . اقامت در یک کلبه جنگلی که در میان درختان جا خوش کرده باشد چنان لذت بخش است که حتی تصور آن برای هرکس وسوسه انگیز است . بوی چوب سوخته و عطر چای اتشی در زیر سایه انبوهی از درختان و نوازش نسیم خنکی که دستی روی صورت میکشد به همراه اواز پرندگان و صدای حیوانات اهلی منطقه ، می تواند فرح بخش ترین تجربه زندگی کسی باشد که قصد دوری از شلوغی شهر و صداهای مزاحم و پر همهمه را دارد. کلبه جنگلی در حقیقت همان خانه های محلی و سنتی ساکنین جنگل های شمال است که با روی باز و گشاده از گردشگران استقبال میکنند و با فراهم کردن شرایط مناسب خانه های زیبای خود را برای اقامت چند صباحی در اختیار مسافران قرار داده و با غذاهای محلی خوشمزه و دوغ و ماست و پنیر و نان داغ تازه خانگی از ان ها پذیرایی می کنند. سفر به منطقه شیرگاه مازندران شهر پل ها و اقامت در کلبه جنگلی خانه افضل ،که در اطراف ان آبشارهای عظیم و رودهای پر آب چشم نوازی میکند و یا کلبه جنگلی کلچال در میان جنگل های زیبای دوهزار ، سه هزار ، کلبه جنگلی خونه مادرجون که یاداور خانه مادربزرگ هاست در تنکابن ، کلبه جنگلی بای پید آواز که به معنی خانه پدری در سرزمین رویایی انتهای جاده زیبای چالوس می درخشد ،بومگردی گیل گمش در وسط جنگل های بکر گیلان و یا کلبه جنگلی گیله بوم چابکسر در باغ بزرگی انبوه از درختان پرتقال ، تنها نمونه های اندکی از کلبه های زیبای قابل سکونت است که مالکان مهربان و مهمان نواز انها منتظر پذیرایی از گردشگران هستند. رزرواسیون هتل پارمین با معرفی کلبه جنگلی های زیبای کشور به همراه جاذبه های اطراف ان امکان رزرو به روز با مناسب ترین قیمت ها را در اختیار گردشگران عاشق طبیعت قرار می دهد.
 
 

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


به پارمین اعتماد کنید

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو هتل و اقامتگاه سنتی در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید