خانه / جزیره گردی
جزیره گردی

 

 

جزیره گردی

تکه زمینی که دریا و امواجش آن را حصار کرده چنان موهبتی است که بزرگترین هدیه آن به ساکنانش آرامش ناب مثال زدنی است. آرامشی حاصل از آبی دریا و طلایی آفتاب که همین برای دور شدن از شلوغی و همهمه های روزمره زندگی کافی است . از این جهت همواره جزیره ها برای کشورهایی که از این موهبت برخوردارند ویژگی منحصر به فردی به ارمغان اورده است که خلیج فارس نیز با دربرداشتن جزیره های متعدد این فرصت را برای ایرانیان رقم زده است . با آگاهی از جاذبه ها و امتیازات دیدنی هر جزیره نباید این فرصت را از خود دریغ کرد .پارمین با معرفی ویژگی های هر جزیره شما را برای ساختن خاطره ای به یادماندنی از دریای جنوب یاری خواهد کرد.

 

بازی های آبی و ساحل مرجانی جزیره کیش

 

جزیره گردی و خرید در جزیره قشم

 

کوه های رنگارنگ،جزیره پر رمز و راز هرمز

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621

ارتباط جهت پشتیبانی رزرو

 

به پارمین اعتماد کنید

logo-samandehi

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو اقامتگاه سنتی و مدرن در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید