Logo سامانه جامع گردشگری

جزیره گردی

 

 

جزیره گردی

تکه زمینی که دریا و امواجش آن را حصار کرده چنان موهبتی است که بزرگترین هدیه آن به ساکنانش آرامش ناب مثال زدنی است. آرامشی حاصل از آبی دریا و طلایی آفتاب که همین برای دور شدن از شلوغی و همهمه های روزمره زندگی کافی است . از این جهت همواره جزیره ها برای کشورهایی که از این موهبت برخوردارند ویژگی منحصر به فردی به ارمغان اورده است که خلیج فارس نیز با دربرداشتن جزیره های متعدد این فرصت را برای ایرانیان رقم زده است . با آگاهی از جاذبه ها و امتیازات دیدنی هر جزیره نباید این فرصت را از خود دریغ کرد .پارمین با معرفی ویژگی های هر جزیره شما را برای ساختن خاطره ای به یادماندنی از دریای جنوب یاری خواهد کرد.

 

بازی های آبی و ساحل مرجانی جزیره کیش

 

جزیره گردی و خرید در جزیره قشم

 

کوه های رنگارنگ،جزیره پر رمز و راز هرمز

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


به پارمین اعتماد کنید

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو هتل و اقامتگاه سنتی در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید