Logo سامانه جامع گردشگری

کویر گردی

 کویر گردی

کویر این سرزمین افتاب که تا چشم کار می کند پهنای دشت و ابی اسمان دیده می شود سکوت و ارامشی مثال زدنی به ارمغان می اورد که تنها در دل کویر می توان تجربه اش کرد.سکوتی عمیق که ادم را درون خود فرو می برد.لمس گرمای پرتوی افتاب در روزهای کویر کنار سرمای اسمان پرستاره شب های ان که تنها غروبش مرز میان انهاست. شب های کویر که چون اسمان ،چادر سیاه پر ستاره بر سر کرده هیچ جای دیگر فرصت این جلوه گری را ندارد.کویرگردی همواره جذابیت خاص برای دوستداران طبیعت به همراه داشته و ایران با داشتن دشت کویر و دشت لوت از این موهبت برخوردار است. کویر مرنجاب در شمال شهرستان آران و بیدگل که پوشیده از گیاهان متنوع و تپه های شنی بلند و جنگلهای تاق جلوه زیبایی به این منطقه بخشیده است ، ریگ جن که از صعب العبورترین نواحی دنیا و معروف به مثلث برمودای ایران است که هیچ پوشش گیاهی و چشمه و علائم حیاتی در آن یافت نمی شود،با کویرگردی در کویر مصر که در مسیر راه دامغان به اصفهان و در شمال شهر خور منتظر کویر نوردان عاشق هیجان نشسته تا به ان ها شتر سواری و آفرود و درخشش ستارگان شب را هدیه دهد ،کویر شهداد کویری در دل کویر لوت که در خود نمایشگاهی از کلوت های زیبا و رودخانه شور دارد ، کویر کوه سرخ در استان سمنان و 5 کیلومتری جنوب شوراب که در ان انواع پدیده های زمین شناسی قابل مشاهده است و رودخانه ای که اب ان از گچ و نمک اشباع شده و دوغابی از گچ در ان جریان دارد .دشت لوت محدوده وسیعی از ماسه و ریگ بین استان های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان و کرمان که در ان چاله ها و حوضه های محلی متعددی وجود دارد. کویر ابرقو یکی از معروف ترین مناطق کویری کشور محسوب می شود. این کویر به شکل دایره بین دو رشته کوه قرار گرفته و به فاصله کمی از آن کویر تاغستان واقع شده است. کویرگردی امکان تماشای این کویرهای هیجان انگیز وکویرهای بسیار دیگری را فراهم میکند. ایران سرزمین کویرهای متعدد است، با کویرگردی، تماشای انها و لذت تجربه چندصباحی اقامت در اطراف ان خالی از لطف نیست. رزرواسیون پارمین هتل ها و اقامتگاه های بومگردی شهرهای کویری را برای شما رزرو میکند.

 

اقامتگاه بوم گردی جندق  خور و بیابانک 

اقامتگاه بوم گردی هد خور و بیابانک 

 

 

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین


سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.این سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی در سراسر کشور را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان ضمانت می کند.


از شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

تلفن پاسخ گویی به شکایات : 03136636621


به پارمین اعتماد کنید

سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین با رزرو هتل و اقامتگاه سنتی در تهران،اصفهان، کیش، مشهد، شیراز و ... جهت سفرهای کاری، خانوادگی، توریستی بوده و علاوه بر رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه بوم گردی سنتی، به صورت تلفنی نیز در تمام طول سفر همراه شما می باشد.

طراحی سایت رایان پرتو


سامانه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه بوم گردی پارمین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید